רותי היימן

ספרים לגן, לבית הספר ולחיים
HEYMANN PUBLICATIONS

 


התחברות לחברים


חיפוש            חפש
תוצאות חיפוש עבור: צללזון
נמצאו 25 רשומות תואמות.

1.
סיפורים על מספרים
סיפורים על מספרים מאת: דר' מירי צללזון מטרתו של הספר היא לערוך לילד בגיל הרך הכרות מהנה ומשעשעת עם צורתם של המספרים, ולפתח את החשיבה היצירתית והדימיון.

2.
דר' מירי צללזון - תולדות חיים
תולדות חייה של הסופרת דר' מירי צללזון מירי נולדה למשפחת מורים, בקיבוץ דגניה ב', שעל שפת הכנרת. היא הייתה ילדה שמנמונת, בעלת עיניים כחולות וגדולות, וראש מלא חלומות ודמיונות. כל היום הייתה שקועה בקריאת ספרים, עד שאימא ואבא כבר כעסו עליה. הם אמרו לה שהיא צריכה לצאת יותר החוצה, ולא לקרוא כל-כך הרבה, אחרת יתקלקלו לה העיניים, והיא תצטרך משקפיים... אבל מירי לא שמעה... העולם שבחוץ היה יפה, אבל העולם שבתוך

3.
רכישה מרוכזת
רכישות מרוכזות לגני ילדים לסוף השנה לקראת סוף השנה אנו מציעים שי עם משמעות: הנחה של 40% ברכישה מרוכזת לילדי הגן (30 עותקים ויותר) על כל אחד מספריה של דר' מירי צללזון. נא לפנות בדוא"ל על-מנת לקבל פרטים נוספים. באיחולי חופש נעים לכל הגננות, הגננים והצוות המסייע, רותי היימן רכישות מרוכזות לוועדי עובדים רכישות מרוכזות לוועדי עובדים מתמקדות בספרי מתנה מהודרים או ספרי ילדים המתייחסים לחג מסויי

4.
טיפ-טיפונת
טיפ-טיפונת מאת דר' מירי צללזון סיפורה של טיפ-טיפונת הוא סיפור מחזור המים בטבע, המוגש לילדים בשיר-סיפור קליל ומשעשע, המתאר את הרפתקאותיה וגלגוליה של טיפת המים. בכל פרק מפרקי הסיפור מוצעת פעילות שמטרתה לחזק את מעורבותם והבנתם של הילדים לגבי כל אחד מהשלבים שעוברת טיפת המים במסעותיה. הספר מלווה בערכת הפעלה.

5.
בן כוכב - לג' בעומר
בן כוכב - סיפור ללג' בעומר מאת דר' מירי צללזון סיפורו של בר-כוכבא מעובר בחרוזים. מיועד לילדים בגיל הרך וכיתות היסוד.

6.
מסע מים כנרת
מסע מים כנרת מאת דרי מירי צללזון סיפור משעשע בחרוזים המלווה בפעילות המיועד לילדים בגני הילדים ובכיתות היסוד.

7.
לו היית בן יהודה
לו היית בן יהודה מאת דר' מירי צללזון חוברת ללימוד לשון עברית לגיל הרך וכיתות היסוד. החוברת מלווה במדריך למורה ולגננת.

8.
היה איש - סיפור חייו של ביאליק
היה איש מאת דר' מירי צללזון לצד שירי הילדים של ח.נ. ביאליק נפרסת עלילת חייו של המשורר. הספר מיועד לילדים בגן חובה ובכיתות היסוד. הערכה המלווה את הספר עוסקת בהבנת האני ובזיהוי סוגי הרגשות. מומלץ להוסיף את הערכה והספר לעבודה עם תכנית דוסו לילדים. כמו כן, הספר הוא מתנה ראויה ומשמעותית ליום הולדת. כריכה קשה.

9.
ירושלים
ירושלים מאת דר' מירי צללזון תולדותיה של העיר ירושלים בעיבוד קליל ומחורז לילדים.

10.
מלאך שחור - מלאך לבן (סיפורים לשבת)
מלאך שחור - מלאך לבן מאת דרי מירי צללזון קובץ אגדות וסיפורי חז"ל לשבת, מעובדים בחרוזים לגיל הרך ולכיתות היסוד.

מספר עמודים: 3
 1  2 3   הבא   
לייבסיטי - בניית אתרים