עלו-עט היא הוצאה לאור הפועלת כבוטיק ומתאימה את שירותיה לכל אחד ואחת מהלקוחות – החל מגיבוש רעיון כללי ועד להפקת התוצאה הסופית. מגוון השירותים הוא רחב ביותר, וביניהם ניתן למנות את הליווי במהלך שלב הכתיבה, העריכה הספרותית, עריכת הלשון, ההגהות, העימוד, העיצוב וההפקה.

 

את ההוצאה מנהלת רותי היימן, שפועלת בתחום למעלה מעשרים שנה. בין הכותרים של ההוצאה ראוי לציין את ספריה הקסומים של דר' מירי צללזון, שחלקם מלווים בערכות הפעלה, סיפורי דוסו לילדים, סדרת חוברות ההדרכה שראו אור לראשונה בהוצאת שרה בץ, הגדה של שמות ועוד ספרים מוסיפים משמעות לחיים.

 

אחד המאפיינים המבדלים את עלו-עט הוא עמידה מוכחת ובלתי מתפשרת בלוח זמנים, גם אם הדבר כרוך בעבודה עד השעות הקטנות של הלילה. כמו כן, הצוות המקצועי שגובש סביב עלו-עט מאפשר להתאים ולספק מענה הולם וספציפי למהות ולסוג העבודה הנדרשת. בכלל זה יש למנות לא רק את המעצבים אלא גם את העורכים, הגרפיקאים, המתרגמים, המאיירים, המגיהים. כבר היו עבודות בהן עלו-עט התעקשה גם על הפעלת דפס מסוים בבית הדפוס על מנת להביא לתוצאות האופטימאליות. לצד אלה, יש לציין את הדיוק וההקפדה על ביצוע כל אחד מהתהליכים הכרוכים בהבאת ספר לדפוס.

 

העבודה עם "עלו-עט" מאופיינת בשקיפות מלאה ובדיווח סדיר ביחס להתקדמות תהליכי ההפקה.

 

ולבסוף – המחיר. בהצעות המחיר מגולם הערך המוסף הרב והנדיר המופק מטיב העבודה ומהעמידה בהתחייבויות.

 

נסו אותנו.