הוצאה לאור

רוצה להוציא לאור ספר? יש לכם זיכרונות להעביר לדורות הבאים? סיפורים, שירים, אמירה?

הדרך להוצאתו לאור של ספר יכולה להיות גם קלה ומהנה, אך לשם כך יש צורך ביד מקצועית מלווה ומכוונת.

בעלו-עט מוצע ליווי אישי של מומחים בעלי ניסיון וידע רב, החל מגיבוש הרעיון או מכל אחד מהשלבים ועד להוצאתו לאור של הספר. בכלל זה, אנו מציעים שירותי פיתוח תכנים, עריכה קונספטואלית וטקסטואלית, עריכה לשונית, עריכה גרפית, עיצוב ופיקוח קפדני על כל שלבי הייצור.

במהלך ההפקה עלו-עט מרכזת את כל התהליכים הכרוכים בהוצאתו לאור של ספר, מפקחת על עמידה בלוח הזמנים, מנהלת את ההתקשרויות החוזיות עם הספקים השונים ולוקחת על עצמה את מלא האחריות על הביצוע האיכותי ביותר.

 

עריכה קונספטואלית

עלו-עט מציעה ללקוחותיה שירות ייחודי של ליווי מוקדם, משלב הרעיון ועד לגיבושו לכדי מהות טקסטואלית מסודרת. תהליך זה כרוך בסדרת פגישות שמטרתן להגיע לעומק הרעיון ולסייע בעיצובו במסגרת מוגדרת. לרוב זהו מסע עומק, שהדימוי הקרוב ביותר לו הוא היריון ולידה.

 

כתיבה

עלו-עט מספקת לקהל לקוחותיה שירותי כתיבה במגוון סגנונות. השירות כולל גם כתיבה יוצרת במסגרות שונות ובהן גם הנחיה אישית. בין הספרים שכתיבתם זכתה לליווי ראו לציין את ספרי הילדים, הרומנים, ספרי הזיכרונות, ספרי המתמטיקה, המדע והפילוסופיה ואחרים שעסקו בביקורת חברתית-פוליטית.

 

עריכת לשון והגהות

שירותי העריכה בעלו-עט ניתנים תוך שימת דגש והשקעת מחשבה מרובה בהתאמת הטקסטים, הסגנון והתמה לעורכים המתאימים. שירותים אלה ניתנים על-ידי עורכים בעלי ניסיון מוכח של שנים וידע רב. בנוסף, כל טקסט מפוקח על ידי קורא/ת נוסף. במסגרת זו ניתנים גם שירותי הגהה מקצועיים לטקסטים הערוכים.

עיצוב גרפי ואיורים

עימוד ספר או כל הפקת דפוס, מצריכים ידע והקפדה על הפרטים הקטנים. המעצבים של עלו-עט עושים כל שביכולתם כדי למנוע תקלות ולהשביח את התוצר הסופי.

בעלו-עט תמצאו מעצבים גרפיים ומאיירים מהשורה הראשונה שנבחרו בקפידה. גיוונם הסגנוני, לצד נכונותם להקשיב מהווה גשר למימוש הרעיון לכדי מוצג ויזואלי אסתטי. כל התהליך מלווה באופן הדוק ובלתי מתפשר על ידי פיקוח צמוד.

 

ייצור

עלו-עט לוקחת על עצמה את כל האחריות על שלבי הייצור של המוצר הסופי, החל בהפקת הלוחות ועד לכריכת הספרים והובלתם לנקודת היעד המבוקשת. בכלל זה יש לציין את ההתאמה האישית לצרכים ולתקציב כמו גם האחריות לאיכות המוצר הסופי ולהתחייבויות מול הספקים.

 

הפקה ופיקוח-על

פיקוח העל מתייחס לכלל הנושאים המרכיבים את ההפקה, החל מהשמירה על הלו"ז, עבור דרך הפיקוח על שלבי העיצוב הגרפי וקדם הדפוס ועד לתהליכי הייצור עצמם. פיקוח-על יעיל הוא זה שמאפשר אינטגרציה הרמונית בין הגורמים השונים, שיחד מהווים את התהליך המורכב של ההפקה.