הוצאה לאור

רוצה להוציא לאור ספר? יש לכם זיכרונות להעביר לדורות הבאים? סיפורים, שירים, אמירה?

הוצאתו לאור של ספר יכולה להיות גם תהליך מרתק ומהנה, אך לשם כך יש צורך ביד מקצועית מכוונת.

ב"עלו-עט" מוצע ליווי אישי של מומחים בעלי ניסיון וידע רב, החל מגיבוש הרעיון ועד להוצאתו לאור של הספר. בכלל זה, מוצעים כאן שירותי פיתוח תוכן, עריכה קונספטואלית, עריכת לשון, עימוד ועיצוב גרפי ופיקוח קפדני על כל שלבי הייצור.

במהלך ההפקה "עלו-עט" מרכזת את כל התהליכים הכרוכים בהוצאתו לאור של ספר, מפקחת על עמידה בלוח הזמנים, מנהלת את ההתקשרויות החוזיות עם הספקים השונים ולוקחת על עצמה את מלא האחריות על הביצוע האיכותי ביותר.

 

עריכה קונספטואלית

"עלו-עט" מציעה ללקוחותיה שירות ייחודי של ליווי מוקדם, משלב הרעיון ועד לגיבושו לכדי מהות טקסטואלית. התהליך כרוך בסדרת פגישות שמטרתן להגיע לעומק הרעיון ולסייע בעיצובו. לרוב זהו מסע עומק, שניתן לדמותו להיריון ולידה.

 

כתיבה

"עלו-עט" מספקת לקהל לקוחותיה שירותי כתיבה בכל סגנון וסוגה. השירות כולל גם כתיבה יוצרת וגם הנחיה אישית. בין הספרים שמהלך כתיבתם לווה במסגרת זו, נכללו ספרי ילדים, רומנים, ספרי זכרונות, ספרי פילוסופיה ועיון.  

עיצוב גרפי ואיורים

עימוד ספר או כל הפקת דפוס, מצריכים ידע והקפדה על הפרטים הקטנים. ב"עלו-עט" תמצאו מעצבים גרפיים ומאיירים מהשורה הראשונה. גיוונם הסגנוני, לצד נכונותם להקשיב מהווה גשר למימוש הרעיון לכדי מוצג ויזואלי אסתטי. כל התהליך מפוקח ומלווה באופן צמוד ובלתי מתפשר.

 

ייצור

"עלו-עט" לוקחת על עצמה את כל האחריות על שלבי הייצור של המוצר הסופי, החל בהפקת הלוחות (אם יש) ועד לכריכת הספרים והובלתם לנקודת היעד המבוקשת.

הפקה ופיקוח-על

פיקוח העל מתייחס לכלל הנושאים המרכיבים את ההפקה, החל מהשמירה על הלו"ז, עבור דרך הפיקוח על שלבי העיצוב הגרפי וקדם הדפוס ועד לתהליכי הייצור עצמם. פיקוח-על יעיל הוא זה המאפשר אינטגרציה הרמונית בין הגורמים השונים, שיחד מהווים את התהליך כולו.